Vemaker | Kurgusal Evren Tasarımcısı | Sanal Fuarlar
Your address will show here +12 34 56 78
Vemaker'da Fuarlar
Vemaker ile iletişiminiz hiç olmadığı kadar kişisel, etkili ve gerçek!
Değişen dünyada fiziksel alan ihtiyacının ortadan kalkmasıyla birlikte her türlü etkileşimin sağlandığı sınıflar, toplantı odaları, konferans, etkinlik ve fuar alanları tasarladık. 

Dünya değişti ve bu değişime ayak uydurmak gerekir. Sizin de artık yeni nesil fuar standlarına ve reklam panolarına geçiş yapmanız gerekli. Branding kontrolüne imkan veren etkinlikler, kongrelere göre düzenlenebilir reklam panoları ve fuar alanı için tasarlanan hazır stand modülleri sunan Vemaker’la değişen dünyaya uyum sağlamak artık çok kolay! 

Fuar Standları
Dünyanın dört bir yanındaki fuarlar katılmak, daha çok insana ulaşmak aynı zamanda yol ve mekan maliyetlerinden tasarruf yapmak için VEM fuarlara da ev sahipliği yapıyor! 4x4, 8x8, 8x16 ve 16x16 ölçülerinde size sunduğumuz fuar standlarını, ihtiyacınıza göre seçip, kişiselleştirebilirsiniz.
Siemens Dijital Kariyer Günü, Vemaker'da Gerçekleşti
1400 öğrencinin katıldığı kurgusal bir evren tasarımı Vemaker'da öğrenciler şirket uzmanlarından bilgi alarak kariyerleri için önemli bir fırsat yakaladılar. Online etkinlik, öğrencilerin Siemens’teki; staj, yarı zamanlı işe alım ve tam zamanlı potansiyel iş fırsatlarını tanımasını sağlayarak üniversite öğrencilerinin kariyer planlamalarında önemli bir tecrübe elde etmelerini de sağladı.
  • Text Hover
  • Text Hover
  • Text Hover