Your address will show here +12 34 56 78
Vemaker'da Etkinlikler
Vemaker ile kalabalıklar bir araya geliyor.

Mesafe kavramı ortadan kalkıyor ve herkes bir araya gelebiliyor. Artık ne uzaklara gitmeye ne de o kadar büyük bütçeler harcamaya gerek kalmadı. 

BU DENEYİMİ SEN DE EDİN!

Zamanı Yakala
Yeni dünyaya ayak uydurmanın ve tüm etkinliklere zaman kaybetmeden katılmanın zamanı geldi. Oturduğun yerden etkinliklere katıl, hayatı kaçırma!

Daha İyi Yönet
Tüm çalışanları, tüm projeleri aynı anda kontrol edebilir, istediğin etkinliğe katılım sağlayabilirsin. Artık bir tane sen ile her şeye yetebilirsin!

Daha İyi Ölçümle
Tüm veriler, dosyalar ve kaynaklar elinin altında! Çalışanların performanslarını, etkinliklerin düzenini ve etkinliklerin verimliliği ölçmek hiç bu kadar kolay olmamıştı!
Enspire Kreatif Enerji Çözümleri İş Ortakları Toplantısı Vemaker'da Gerçekleşti.
Enspire Kreatif Enerji Çözümleri, COVID-19 pandemisi sebebiyle farklı illerde bulunan çok sayıdaki İş Ortakları ile yapmayı planladıkları toplantı, konferans ve çalıştay organizasyonlarını ertelemek zorunda kalmışlardı. Bu soruna çözüm getirmek için VEM altyapısını kullanmayı ve bütün toplantı süreçlerini VEM üzerinden devam ettirmeyi tercih ettiler. 
  • Text Hover
  • Text Hover
  • Text Hover
Sanal ortamda gerçekleştirilen ilk kurgusal dava yarışması Vemaker’da gerçekleşti!
40 öğrencinin katıldığı kurgusal dava yarışması Vemaker’da gerçekleşti. Öğrenciler davalı ve davacı tarafları olarak ayrılarak, kurgusal bir dava gerçekleştirdiler. Aksan Hukuk Bürosu iş birliği ile gerçekleştirdiğimiz online davada, öğrenciler gerçek bir mahkeme ortamında duruşma yapma fırsatı yakaladı.
  • Text Hover
  • Text Hover
  • Text Hover