Başarı Hikayeleri

Metaverse’de Organize Edilen İlk Yeni Yıl Partisi VEMAKER’da Gerçekleşti!

Metaverse’de Organize Edilen İlk Yeni Yıl Partisi VEMAKER’da Gerçekleşti!

İş dünyası ve bireysel katılımcılar 2022 yılına yüksek bir motivasyon ile girdi.
Teknolojinin sunduğu ve dünya için yeni bir platform olan metaverse’te, ‘’Orada Olanlar’’ adı ile yeni yılın ilk partisi gerçekleşti.
145 kişinin bireysel, toplamda 350 kişinin katıldığı partiye başlamadan önce, katılımcılardan kendilerine ait birer avatar oluşturmaları istendi. Bu avatar özellikleri; yüz şeklinden kıyafet detaylarına kadar kişinin kendi seçimiyle oluşturuldu. Bireyler partiye kendi görünmek istediği şekilde katıldı.

Partide Her Şey Gerçek Dünyaya Uyarlandı!
Partide yer alan şirketlere özel 5 katılımcı salonu açılırken bireysel katılımcılar için oluşturulan 2 alan kullanıldı. Toplamda 7 salon ile organize edilen partide 67 şirketin yönetici ve personelleri, bireysel katılımcılar ile beraber 1 saate yakın süren ‘Grup Gündoğarken’ konserini dinleyerek bir ilkin farklı atmosferini paylaştı.
Gece, yaklaşık 2 saat süren canlı Dj performansı ile atmosfer daha fazla hareketlendirerek, katılımcıların keyfili bir yılbaşı partisi geçirmesi ile noktalandı.
6 saat süren dev metaverse parti ile katılımcılar, iş yaşamında yeni insanlarla iletişim kurma ve yeni portföylere ulaşma imkanına kavuştular.
Tüm bunlarla birlikte hayatımıza yeni giren ‘metaverse’ kelimesi ile sosyal medyada büyük bir yankı uyandırmış olduk. Düzenlenen parti vasıtası ile ortalama 50.000 kişi ile temasa geçtiğimiz sosyal medyamız günden güne büyümeye başladı.
Metaverse dünyasında insana sunulan bu imkanlar, değişik etkinliklere dönüşerek devam edecek.
Teknolojinin ve Vemaker’ın takibinde kalın…