Başarı Hikayeleri

MATAVERSE’DE ORGANİZE EDİLEN İLK SEVGİLİLER GÜNÜ PARTİSİ VEMAKER’DA DÜZENLENDİ!

Metaverse’te, tüm zamanların ilk sevgililer günü partisini ‘’St. Valentines Day’’ adı ile Vemaker’da düzenledik.


Konsepti Single – Taken – Complicated Olan Partide: Yalnızlar; Beyaz, Karmaşık İlişkisi Olanlar; Mavi ve İlişkisi Olanlar ise Sarı Giyindi!

Toplamda 360 kişinin katıldığı partiye başlamadan önce, katılımcılar kendilerine ait birer avatar oluşturdu. Parti konseptine göre bu avatar özelliklerinde seçilen kıyafetin rengi kişinin medeni durumunu yansıttı. 3 farklı tişört rengi sunulan partide ilişkisi var, yalnız ya da karışık olarak partiye katılan kullanıcılar nasıl görünmek isterse partiye o şekilde hazırlandılar.

Vemaker ve Tenkap işbirliği ile gerçekleştirilen organizasyonda 2 farklı alan kullanıma açıldı. Bu alanlardan biri Network Fuayesi olurken diğeri de katılımcıların tercihlerine göre dinleyebilecekleri 4 farklı müzik çalan amfi tiyatro alanı oldu.Geceye Özel DJ Parçaları ile Damga Vuruldu!

6 saat süren partide farklı müzikler çalan amfi tiyatrolarda dans şöleni yaşandı. Aynı zamanda katılımcılar birbirleri ile özel görüşme gerçekleştirme şansı yakalayarak vakit geçirme fırsatı buldular.Türkiye’de metaverse’de ilkleri hep beraber yaşıyoruz!

Metaverse dünyasında insana sunulan bu imkanlar, değişik etkinliklere dönüşerek devam edecek.